Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

RPW 18.03.2017

Rowerowe Powitanie Wiosny 2017 wspierali:

 

                       

 

 

***

 

 

***

 

W sobotę 18 marca we współpracy z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Gołcza, zorganizowaliśmy Rowerowe Powitanie Wiosny.

Warunki pogodowe na 10-kilometrowej trasie nie były zbyt sprzyjające (padał deszcz), mimo to w imprezie wzięło udział 25 osób. Najmłodszy z nich, Jakub Gajos miał zaledwie 12 lat, najstarszy Jan Bogacz – 68.

Odcinek między Miechowem, a Gołczą można było pokonać dowolną trasą, w przedziale czasowym między godz. 9-a, a 14-ą. Większość uczestników nie zadowoliła się jednokrotnym pokonaniem dystansu i odwiedziła Ośrodek w Gołczy aż trzykrotnie.

Dzięki uprzejmości miechowskiego oddziału Intermarche, w biurze zawodów, jak i na punkcie kontrolnym zorganizowano bogato wyposażone bufety, w których każdy uczestnik mógł zaopatrzyć się w wodę do picia, batony regeneracyjne oraz napić się gorącej herbaty, czy kawy. To nie pierwsza już tego typu współpraca z Intermarche, za co składamy serdeczne podziękowania Panu Pawłowi Motyczyńskiemu.

Z kolei dzięki uprzejmości dyrekcji Centrum Kultury i Sportu w Miechowie Sylwii Sucheckiej, uczestnicy w biurze zawodów mogli obejrzeć na dużym ekranie kinowym slajdy z dotychczasowej działalności Sekcji. Organizatorzy zadbali także o ubezpieczenie uczestników na trasie. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że podobną imprezę należy powtórzyć w okresie letnim.

Biuro zawodów w Miechowie obsłużyła Anna Chmera, a Punkt Kontrolny w Gołczy: Agnieszka Skotnicka i Agnieszka Janus. Punkt został przygotowany dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Bożeny Hess.

Tym samym pierwsze punkty w Pucharze Miechowa 2017 zostały przyznane: TUTAJ

Wyniki indywidualne:

60 km Adamczyk Agata

60 km Adamczyk Bartosz

60 km Błaut Paulina

60 km Bogacz Jan           

60 km Czekaj Adam                                      

60 km Czekaj Małgorzata                           

60 km Durman Magdalena

60 km Durman Marcin                                 

60 km Gajos Krzysztof                                 

60 km Gawęda Lucjan                                 

60 km Knapik Piotr                                                                                       

60 km Laszczak Marcin                                

60 km Leś Wojciech

60 km Lewiński Jakub

60 km Małodobry Wojciech

60 km Orłowski Grzegorz

60 km Piwko Adrian

60 km Piwowarski Mateusz       

60 km Świrek Marcin

40 km Bętkowski Kuba

40 km Gajos Jakub

20 km Idzik Marcin

20 km Piwko Władysław

20 km Skwarczyński Łukasz

20 km Żurek Wiktor

    

 

Online

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.