Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Generalka Puchar Widnica 2010-2017

Najlepsze czasy przejazdów Klasyfikacja Generalna 2010-2016

PUCHAR WIDNICA

 

  1. 03:01.81 Piotr Tomana
  2. 03:09.70 Krzysztof Lewandowski
  3. 03:16.59 Mirosław Sólnica                      
  4. 03:17.30 Paweł Woszczek
  5. 03:24.49 Rafał Rybka
  6. 03:25.29 Marek Wojnarowski 
  7. 03:26.05 Paweł Chrząszcz         
  8. 03:28.33 Michał Tomkiel
  9. 03:29.17 Piotr Wosik            
  10. 03:31.89 Jerzy Rosa
  11. 03:33.69 Dominik Kłóś
  12. 03:34.51 Witold Jagocki
  13. 03:35.38 Bartłomiej Piskorz     
  14. 03:36.18 Ryszard Jurkowski
  15. 03:37.22 Bartłomiej Krupa
  16. 03:39.53 Stanisław Radzik           
  17. 03:40.39 Wojciech Wojtas
  18. 03:43.03 Szymon Tracz                
  19. 03:43.04 Łukasz Żurek
  20. 03:43.54 Łukasz Gądzik
  21. 03:43.58 Marcin Dymanus
  22. 03:45.24 Krzysztof Weberbauer
  23. 03:46.86 Szczepan Pietruszka                  
  24. 03:47:41 Marcin Durman             
  25. 03:47.95 Damian Kowalski
  26. 03:49.19 Maciej Głowacki
  27. 03:50.30 Bartosz Sikora       
  28. 03:50.42 Mikołaj Menke  
  29. 03:51.78 Piotr Knapik           
  30. 03:51.95 Marcin Kaczmarczyk 
  31. 03:53.17 Artur Chmielowiec               
  32. 03:54.03 Adam Miłek
  33. 03:55.05 Wojciech Matlak
  34. 03:57.74 Bartłomiej Rosiek
  35. 03:58.02 Sławomir Pabian
  36. 03:58.47 Wojciech Krzystek
  37. 03:59.29 Adrian Kus
  38. 04:00.33 Marcin Chat
  39. 04:01:77 Robert Wróblewski
  40. 04:02.75 Łukasz Wolny
  41. 04:03.12 Jakub Lewiński
  42. 04:03.89 Adrian Szostak                             
  43. 04:04.80 Bogusław Opryszek
  44. 04:07.43 Jacek Rakoczy
  45. 04:09.38 Michał Słota             
  46. 04:11.00 Tomasz Matusik
  47. 04:13.26 Bartosz Marek
  48. 04:14.24 Łukasz Rycombel 
  49. 04:15.37 Grzegorz Krupa
  50. 04:15.94 Kamila Biernat
  51. 04:16.22 Sławomir Grzesiak
  52. 04:16.62 Marcin Wołek
  53. 04:17.18 Marek Nowak
  54. 04:21.78 Grzegorz Kozielec
  55. 04:22.20 Karol Krawiec
  56. 04:24.00 Robert Śliwoń
  57. 04:25.37 Tomasz Madejski
  58. 04:27,37 Marcin Raczyński
  59. 04:28.93 Marcin Szlachta
  60. 04:29.44 Krzysztof Gulba
  61. 04:29.48 Grzegorz Miszczyk
  62. 04:31.47 Konrad Leyko
  63. 04:32.28 Grzegorz Krupa  
  64. 04:33.27 Wojciech Partyka                                  
  65. 04:35.07 Przemysław Józefczyk
  66. 04:35.46 Jarosław Koniewski              
  67. 04:36.17 Kamil Orłowski
  68. 04:39.23 Wiktor Żurek
  69. 04:39.37 Jarosław Skrobisz
  70. 04:45.22 Wojciech Leś
  71. 04:45.29 Mariusz Musiałek                
  72. 04:46.30 Roland Wosik
  73. 04:46.52 Grzegorz Dziarkowski
  74. 04:48.07 Michał Targosz              
  75. 04:48.86 Piotr Depta
  76. 04:49.90 Ryszard Gruca
  77. 04:52.03 Dariusz Wójcicki
  78. 04:56.25 Rafał Kowalczyk
  79. 04:57.22 Kamil Sobczyk
  80. 04:59.00 Damian Drozdowski 
  81. 04:59.60 Ewa Miłek    
  82. 05:02.09 Andrzej Wachacki
  83. 05:03.30 Bartosz Adamczyk
  84. 05:04.79 Bartosz Stęposz
  85. 05:04.17 Marcin Michalak
  86. 05:03.18 Magdalena Nocoń
  87. 05:04.92 Marek Dyląg
  88. 05:08.20 Jerzy Pogłódek                      
  89. 05:13.64 Michał Romański                      
  90. 05:14.05 Wojciech Małodobry
  91. 05:15.00 Dominik Knap
  92. 05:15.05 Jarosław Filus
  93. 05:18.70 Marcin Laszczak
  94. 05:19.78 Janusz Masłowski
  95. 05:20.74 Magdalena Piotrowicz
  96. 05:20.87 Mirosław Lewiński
  97. 05:21.33 Agnieszka Kerth
  98. 05:23.89 Adrian Piwko       
  99. 05:28.92 Ewa Orłowska
  100. 05:29.87 Franciszek Śliwoń
  101. 05:30.01 Jan Pajkiert                                           
  102. 05:31.97 Grzegorz Orłowski
  103. 05:36.20 Lucjan Gawęda
  104. 05:39.40 Marcin Kazibut
  105. 05:39.71 Tomasz Czekaj
  106. 05:46.59 Ireneusz Patyk
  107. 05:48.00 Łukasz Skwarczyński
  108. 05:48.57 Ireneusz Patyk
  109. 05:49.28 Julita Fira
  110. 05:52.00 Anna Godzik
  111. 05:57.64 Stanisław Piątek
  112. 05:57.80 Justyna Madejska-Janiec
  113. 06:01.00 Jan Bogacz
  114. 06:01.36 Adam Czekaj
  115. 06:02.52 Kuba Bętkowski
  116. 06:08.16 Karol Fundament
  117. 06:14.58 Artur Sadzik
  118. 06:15.63 Katarzyna Miłek
  119. 06:19.02 Kamil Miłek
  120. 06:21.34 Monika Skowyra
  121. 06:21.69 Agata Motyl-Adamczyk 
  122. 06:23.58 Olaf Teleszyński        
  123. 06:24.09 Ryszard Gruca 
  124. 06:31.82 Krzysztof Gajos
  125. 06:35.51 Julia Skrobisz                                                          
  126. 06:50.11 Zbigniew Nowak                      
  127. 06:52.48 Artur Kapek
  128. 07:00.31 Eryk Dźwigała
  129. 07:09.12 Krzysztof Bogucki                         
  130. 07:14.89 Patryk Józefczyk          
  131. 07:16.76 Henryk Nowak
  132. 07:25.96 Barbara Książek
  133. 07:26.27 Marek Porębski
  134. 07:26.99 Paulina Błaut           
  135. 07:28.14 Oskar Krupa
  136. 07:28.85 Małgorzata Czekaj
  137. 07:45.87 Sebastian Rakoczy
  138. 07:46.00 Zbigniew Suchodolski
  139. 07:47.82 Stefan Orłowski
  140. 07:50.24 Tadeusz Wróblewski                 
  141. 08:27.29 Zbigniew Korman         
  142. 08:52.09 Sabina Jurkowska
  143. 08:53.03 Jerzy Płaszewski         
  144. 08:59.52 Tomasz Książek
  145. 09:09,61 Filip Rozwadowski
  146. 09:36.07 Magdalena Wojtaś
  147. 10:02.25 Gabriel Bogucki      
  148. 10:29.30 Lidia Musiał
  149. 10:43.17 Piotr Gaździcki                              
  150. 11:49.57 Magdalena Juszczyk                 
  151. 11:56.30 Mateusz Płaszewski                              
  152. 12:01.64 Katarzyna Galicka                    
  153. 12:26.82 Szymon Madej                                      
  154. 12:36.95 Stanisław Madej
  155. 13:03.38 Anna Chmera 

 

       

 

Online

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz

loader