Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Puchar Widnica 2017

Rodzaj Zawodów: czasówka na dystansie 1,2 km

Termin: 7 października 2017

Nawierzchnia: 100% szosa

Trudność: 95 metrów w pionie

 

 

Wyniki:

  1. 03:19,37 Sólnica Mirosław 1/M4
  2. 03:26,05 Chrząszcz Paweł 1/M3
  3. 03:33,69 Kłóś Dominik 1/M2
  4. 03:35,05 Rybka Rafał 2/M2
  5. 03:49,63 Wosik Piotr 3/M2
  6. 03:51,78 Knapik Piotr 4/M2
  7. 03:53,97 Rosa Jerzy 1/M5
  8. 04:03,79 Chmielowiec Artur 2/M3
  9. 04:15,37 Krupa Grzegorz 3/M3
  10. 04:28,93 Szlachta Marcin 4/M3
  11. 04:35,46 Koniewski Jarosław 5/M3
  12. 04:43,15 Żurek Wiktor 6/M3
  13. 04:45,12 Durman Marcin 2/M4
  14. 04:45,29 Musiałek Mariusz 7/M3
  15. 04:48,72 Lewiński Jakub 5/M2
  16. 05:03,18 Nocoń Magdalena 1/K1
  17. 05:04,17 Miłek Ewa 2/K1
  18. 05:15,05 Filus Jarosław 3/M4
  19. 05:18,70 Laszczak Marcin 8/M3
  20. 05:20,87 Lewiński Mirosław 2/M5
  21. 05:21,53 Kerth Agnieszka 1/K2
  22. 05:23,89 Piwko Adrian 9/M3
  23. 05:47,85 Gawęda Lucjan 3/M5
  24. 05:48,57 Patyk Ireneusz 4/M4
  25. 06:01,36 Czekaj Adam 10/M3
  26. 06:02,52 Bętkowski Kuba 1/M0
  27. 06:14,20 Bogacz Jan 1/M6
  28. 06:19,02 Miłek Kamil 2/M0
  29. 06:31,82 Gajos Krzysztof 5/M4
  30. 07:14,37 Masłowski Janusz 2/M6
  31. 07:26,99 Błaut Paulina 3/K1
  32. 07:28,85 Czekaj Małgorzata 2/K2
  33. 09:09,61 Rozwadowski Filip 3/M0
  34. 10:08,38 Korman Zbigniew 3/M6

 

Rezultaty w poszczególnych Kategoriach Wiekowych:

Kat K1

  1. Nocoń Magdalena  05:03,18
  2. Miłek Ewa  05:04,17
  3. Błaut Paulina  07:26,99

 

Kat K2

  1. Kerth Agnieszka  05:21,53
  2. Czekaj Małgorzata  07:28,85

 

Kat M0

  1. Bętkowski Kuba  06:02,52
  2. Miłek Kamil  06:19,02
  3. Rozwadowski Filip  09:09,61

 

Kat M2

  1. Kłóś Dominik  03:33,69
  2. Rybka Rafał  03:35,05
  3. Wosik Piotr  03:49,63
  4. Knapik Piotr  03:51,78
  5. Lewiński Jakub  04:48,72

 

Kat M3

  1. Chrząszcz Paweł  03:26,05
  2. Chmielowiec Artur  04:03,79
  3. Krupa Grzegorz 04:15,37
  4. Szlachta Marcin  04:28,93
  5. Koniewski Jarosław  04:35,46
  6. Żurek Wiktor  04:43,15
  7. Musiałek Mariusz  04:45,29
  8. Laszczak Marcin  05:18,70
  9. Piwko Adrian  05:23,89
  10. Czekaj Adam  06:01,36

 

Kat M4

  1. Sólnica Mirosław 03:19,37
  2. Durman Marcin  04:45,12
  3. Filus Jarosław  05:15,05
  4. Patyk Ireneusz 05:48,57
  5. Gajos Krzysztof  06:31,82

 

Kat M5

  1. Rosa Jerzy  03:53,97
  2. Lewiński Mirosław 05:20,87
  3. Gawęda Lucjan 05:47,85

 

Kat M6

  1. Bogacz Jan  06:14,20
  2. Masłowski Janusz  07:14,37
  3. Korman Zbigniew  10:08,38

 

Kat MSR-M

  1. Knapik Piotr  03:51,78
  2. Żurek Wiktor   04:43,15
  3. Durman Marcin  04:45,12
  4. Lewiński Jakub  04:48,72
  5. Laszczak Marcin  05:18,70
  6. Gawęda Lucjan  05:47,85
  7. Patyk Ireneusz  05:48,57
  8. Czekaj Adam  06:01,36
  9. Bogacz Jan  06:14,20

 

Kat MSR-K

  1. Błaut Paulina 07:26,99
  2. Czekaj Małgorzata  07:28,85

 

GALERIA ZDJĘĆ

WYNIKI 2010 - 2017

 

   

 

 

 

 

Online

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz

loader