Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Generalka PM 2018

W Sezonie Kolarskim 2018 wzięło udział 136 mężczyzn i 24 kobiety. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo, a laureatom Gratulujemy!!!

 

Punktacja Puchar Miechowa 2018 po 7 eliminacjach z uwzględnieniem bonusów punktowych wygląda następująco:

 

LP

Msc. Open

Msc. Kat.

Nazwisko i Imię

Pkt.

Liczba imprez

1

1

M1

Laszczak Marcin

1660

7

2

2

M2

Karkus Andrzej

1538

6

3

2

M2

Patyk Ireneusz

1538

6

4

4

M4

Czekaj Adam

1440

6

5

5

M5

Kozioł Jacek

1373

6

6

6

M6

Urbański Norbert

1130

3

7

7

M7

Durman Marcin

1029

7

8

8

M8

Duch Paweł

920

2

9

9

M9

Nowak Sebastian

895

5

10

10

M10

Garula Andrzej

884

6

11

11

M11

Pieszczyk Michał

832

5

12

12

K1

Czekaj Małgorzata

830

5

13

13

K2

Grabarczyk Bożena

820

2

14

13

M12

Kumon Mateusz

820

2

15

15

M13

Dela Łukasz

818

6

16

16

M14

Orłowski Grzegorz

777

3

17

17

M15

Gawęda Lucjan

762

5

18

18

M16

Filus Jarosław

728

3

19

19

K3

Durman Magdalena

696

6

20

20

M17

Orłowski Kamil

635

3

21

21

M18

Biczak Adam

610

1

22

21

M18

Chromiński Kornel

610

1

23

21

M18

Doroszkiewicz Jan

610

1

24

21

M18

Fus Grzegorz

610

1

25

21

M18

Kędziorek Jarosław

610

1

26

21

M18

Kolarski Adam

610

1

27

21

M18

Kordas Maciej

610

1

28

21

M18

Krause Dariusz

610

1

29

21

M18

Piotrowski Andrzej

610

1

30

21

M18

Popławski Jarosław

610

1

31

21

M18

Rajda Krzysztof

610

1

32

21

M18

Siniarski Marcin

610

1

33

21

M18

Siwek Michał

610

1

34

21

M18

Trzop Mateusz

610

1

35

21

M18

Urbańczyk Dariusz

610

1

36

21

M18

Wójcik Cezary

610

1

37

37

K4

Błaut Paulina

539

5

38

38

M34

Mielczarek Jerzy

520

2

39

39

K5

Nieduziak Magdalena

458

7

40

40

M35

Gajos Krzysztof

431

3

41

41

M36

Mitera Tadeusz

405

3

42

42

M37

Rębacz Piotr

370

1

43

43

M38

Bogacz Jan

349

3

44

44

M39

Leś Wojciech

336

6

45

45

M40

Spyra Tomasz

323

2

46

46

M41

Biegun Bartosz

310

1

47

46

M41

Bierza Bronisław

310

1

48

46

M41

Boruta Adam

310

1

49

46

M41

Grudzień Jarosław

310

1

50

46

M41

Kret Marek

310

1

51

46

M41

Miszalski-Jamka Karol

310

1

52

46

M41

Sekta Szymon

310

1

53

46

M41

Spendel Witold

310

1

54

46

M41

Szeląg Grzegorz

310

1

55

55

K6

Nieduziak Angelika

317

3

56

56

K7

Siwiec Dorota

283

5

57

57

M50

Jakubiec Michał

241

1

58

58

K8

Patyk Justyna

231

5

59

59

M51

Bąk Łukasz

210

1

60

59

M51

Brych Dariusz

210

1

61

59

M51

Byrski Artur

210

1

62

59

M51

Cukierski Mariusz

210

1

63

59

M51

Chromiński Kornel

210

1

64

59

M51

Chwała Paweł

210

1

65

59

M51

Czerwiński Wojciech

210

1

66

59

M51

Duch Paweł Franek

210

1

67

59

M51

Głodziak Mikołaj

210

1

68

59

M51

Gradowski Krzysztof

210

1

69

59

M51

Janeczek Dariusz

210

1

70

59

M51

Jeleń Rafał

210

1

71

59

M51

Kamiński Łukasz

210

1

72

59

M51

Kurek Michał

210

1

73

59

M51

Łoszewski Michał

210

1

74

59

M51

Małysa Adam

210

1

75

59

M51

Mamcarczyk Paweł

210

1

76

59

M51

Masier Dawid

210

1

77

59

M51

Mielczarek Leszek

210

1

78

59

M51

Pałyska Damian

210

1

79

59

M51

Pasternak Filip

210

1

80

59

M51

Pełczyński Jarosław

210

1

81

59

M51

Piątkowski Andrzej

210

1

82

59

M51

Płonka Krzysztof

210

1

83

59

K9

Popławska Magdalena

210

1

84

59

M51

Porzuczek Bogusław

210

1

85

59

M51

Przystajczuk Robert

210

1

86

59

M51

Siwek Michał

210

1

87

59

M51

Skuta Artur

210

1

88

59

M51

Socha Waldemar

210

1

89

59

M51

Spyrczyński Jacek

210

1

90

59

M51

Tatar Krzysztof

210

1

91

59

M51

Tatar Robert

210

1

92

59

M51

Ziębiński Adam

210

1

93

59

M51

Żebro Krzysztof

210

1

94

59

M51

Żebro Sylwester

210

1

95

95

M86

Kwaśnik Michał

208

1

96

95

M86

Szewczyk Szymon

208

1

97

97

K10

Sadowska Edyta

194

2

98

98

M88

Gajos Jakub

191

2

99

99

M89

Stopka Mateusz

170

1

100

100

M90

Ćmiel Grzegorz

142

1

101

100

K11

Dziaduś Agnieszka

142

1

102

100

M90

Olkowicz Wojciech

142

1

103

103

M92

Nowak Henryk

139

2

104

104

M93

Żurek Wiktor

131

2

105

105

M94

Pogłódek Jerzy

123

4

106

106

M95

Firydus Adam

115

1

107

106

M95

Dyląg Marek

115

1

108

106

M95

Golec Maciej

115

1

109

106

M95

Gruca Ryszard

115

1

110

106

M95

Grzegorczyk Marek

115

1

111

106

M95

Kłębek Grzegorz

115

1

112

106

M95

Kubiczek Grzegorz

115

1

113

106

M95

Kwaśnik Michał

115

1

114

106

M95

Maj Marcin

115

1

115

106

M95

Mazurek Dominik

115

1

116

106

M95

Ogrodnik Robert

115

1

117

106

M95

Pawłowski Michał

115

1

118

106

M95

Siwak Ryszard

115

1

119

106

M95

Skwarczyński Łukasz

115

1

120

106

M95

Szewczyk Szymon

115

1

121

121

M110

Małodobry Wojciech

107

2

122

122

M111

Jurkiewicz Paweł

96

1

123

123

M111

Buras Andrzej

76

1

124

123

M111

Bierlet Tomasz

76

1

125

123

M111

Glaba Tomasz

76

1

126

123

M111

Gwizdoń Artur

76

1

127

123

M111

Madera Patrycja

76

1

128

123

M111

Małczyński Kamil

76

1

129

123

M111

Masłowski Janusz

76

1

130

123

M111

Siwiec Remigiusz

76

1

131

123

M111

Zieliński Cezary

76

1

132

132

M121

Teleszyński Olaf

63

2

133

133

K12

Miłek Ewa (Miechów)

63

1

134

133

K12

Dubas-Szlachta Dominika

63

1

135

133

M121

Miłek Kamil

63

1

136

133

M121

Miłek Piotr

63

1

137

133

M121

Pieniążek Damian

63

1

138

133

M121

Pisarski Marian

63

1

139

133

M121

Pukło Tomasz

63

1

140

133

M121

Samek Dorota

63

1

141

133

M121

Szlachta Marcin

63

1

142

142

K14

Chmera Anna

60

6

143

143

K15

Miłek Ewa (Charsznica)

60

3

144

144

M129

Pniewski Rafał

60

1

145

145

K16

Bryś Jadwiga

52

1

146

145

M130

Dąbrowski Jan

52

1

147

145

M130

Słota Michał

52

1

148

145

M130

N/N

52

1

149

145

M130

N/N

52

1

150

145

M130

N/N

52

1

151

145

K16

N/N

52

1

152

152

M135

Knapik Piotr

43

1

153

153

K18

Furmankiewicz Paulina

20

2

154

153

K18

Mazurkiewicz Łucja

20

2

155

153

M136

Kubit Szymon

20

2

156

153

K18

Sumera Julia

20

2

157

157

K21

Gołąbek Iwona

10

1

158

157

K21

Niedźwiecka Monika

10

1

159

157

K21

Szumera Agnieszka

10

1

160

157

K21

Teleszyńska Małgorzata

10

1


Uroczyste wręczenie pucharów oraz okolicznościowych Dyplomów nastąpi w Restauracji Vita, ul. Mickiewicza 3 w Miechowie

Zapraszamy 7 grudnia o godz. 20:00.

Zaproszenia imienne dla sponsorów i zaproszonych gości już się drukują:)

Wpisowe dla pełnoletnich członków Sekcji oraz osób chcących uczestniczyć w tym wydarzeniu: 30 zł/osoby (w tym: serwis kawowy, napoje oraz ciasto)

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 30 listopada 2018, nr tel. 694 668 698

 

 

 

Online

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.