Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ewa Miłek na podium Mistrzostw Polski!!!

W dniach 13-14.01.2018 roku w Koziegłowach (woj. śląskie) miały miejsce 81. Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym.

W kategorii Juniorek Młodszych, które rywalizowały na dystansie 11 km 800 metrów, trzecie miejsce, a tym samym tytuł II v-ce Mistrzyni Polski wywalczyła nasza rodzima zawodniczka Ewa Miłek. Czas na mecie 36,16 był tylko o 25 sekund gorszy od liderki Wyścigu Natalii Krześlak z Bełachatowa i zaledwie 15 sekund od drugiej na mecie Wioletty Furtak z Lublina.

Ewa Miłek, na co dzień uczennica Szkoły Podstawowej w Miechowie-Charsznicy, czołowa zawodniczka Klubu Mexller MGLKS Błękitni Koziegłowy, ma powody do dumy, ale też nie ukrywa rozczarowania. Zawody ułożyły się dla niej pechowo (dwa razy spadł jej łańcuch), co przypłaciła stratą cennych sekund na trasie i wybiciem z rytmu jazdy. Nie mniej cały sezon zalicza do udanych. Brawo Ewa!!!

CV kolarskie Ewy dostępne TUTAJ

 

 

 

Online

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz

loader