Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

III Tour de Cracovia 2017

W odbywającej się po raz trzeci - 23 września w Więcławicach Starych - Tour de Cracovia Amatorów, wystartowało 147 kolarzy, w tym troje reprezentantów naszej Sekcji. Rywalizację skrócono do dwóch okrążeń (38 km), ze względu na bardzo złe warunki atmosferyczne. Tym bardziej brawa należą się wszystkim, którzy w ogóle wzięli udział w Zawodach - za hart ducha i wolę walki.

W klasyfikacji końcowej Piotr Knapik, z czasem na mecie 1 godzina i 7 sekund, zajął 44 miejsce Open, co dało mu 18 miejsce w swojej kategorii wiekowej M1. Jacek Kozioł był 59 Open (czas: 1:10:53), 11 lokata w kategorii wiekowej M3, natomiast Marcin Laszczak zajął 117 miejsce (czas: 1:31:48), co dało mu 54 lokatę w kategorii wiekowej M2.

Zawody były bardzo solidnie przygotowane (m. in. brak wpisowego, pokaźny pakiet startowy oraz posiłek), tak więc udział za rok jest obowiązkowy. Życzymy Organizatorom lepszej pogody w przyszłym roku, a za wykonanie ogromnej pracy podczas tegorocznej edycji jeszcze raz gratulujemy.

 

Online

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz

loader