Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MRDP 2017

W poniedziałek 28 sierpnia dokładnie o godz. 23:33 reprezentant naszej Sekcji - Jacek Kozioł, ukończył Maraton Rowerowy Dookoła Polski!!!!

MRDP liczy 3142 km, rozgrywany jest co cztery lata i jest obecnie najdłuższym Maratonem w naszym kraju, a bodajże drugim, co do długości w Europie. Na jego ukończenie Organizatorzy wyznaczyli limit czasu wynoszący dokładnie 10 dni czyli 240 godzin. Cała trasa podzielona jest na 41 sekcji (etapów), a zdecydowana większość uczestników jedzie w kategorii tzw. Total Extreme, czyli bez żadnego wsparcia technicznego i pomocy z zewnątrz. Uczestnik wszystko czego potrzebuje wiezie ze sobą, sam decyduje kiedy i gdzie będzie spał, co i kiedy będzie jadł itp.

Jacek spędził na trasie 227 godzin i 23 minuty, co pod względem sportowym jest 22 wynikiem, ale najważniejszy jest sam fakt ukończenia w obowiązującym limicie czasu. Gratulujemy!!!

Jacek - jesteś wielki!

 

 

 

Online

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz

loader