Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Udany Sezon Ewy Miłek!!!

Przyszedł czas na podsumowanie sezonu 2016 oraz sezonu przełajowego 2016/2017 dla naszej utalentowanej rodzimej zawodniczki – Ewy Miłek.

- „Był to czas bardzo pracowity dla mnie jak i moich bliskich, ale opłacało się włożyć tyle pracy w to, co osiągnęłam, bo jestem ze swoich wyników bardzo zadowolona” – mówi Ewa.

Na wstępie kilka słów o sezonie MTB, który był bardzo udany, między innymi ze względu na wygraną w wyścigu o Puchar Prezesa Pzkol w Gielniowie, rozgrywanego przy okazji Mistrzostw Polski MTB. Wyścig ten odbył się ku pamięci Marka Galińskiego, trenera i zawodnika, który zginął w okolicach Jędrzejowa gdy wracał ze zgrupowania.

Dzięki dobrej dyspozycji Ewa wygrała również klasyfikację generalną Pucharu Polski MTB. W między czasie brała udział w wyścigach szosowych, gdzie startowała na rowerze przełajowo/szosowym ufundowanym przez Urząd Gminy w Charsznicy. Natomiast na „Nutelli mini Tour de Pologne” w Zakopanem zajęła 2 miejsce.

Po krótkiej przerwie zaczął się sezon przełajowy, a wraz z nim pierwsze starty Ewy w kategorii Juniorki młodszej, podczas których praktycznie każdy wyścig kończyła na podium.

W styczniu 2017, przy bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, odbyły  się Mistrzostwa Polski CX w Sławnie, gdzie zadebiutowała w nowej kategorii i stanęła na podium. Dla Ewy był to najważniejszy wyścig w sezonie, który ukończyła jako II-vice Mistrz Polski.

- „Dziękuję rodzinie, trenerowi oraz całemu klubowi i wszystkim, którzy we mnie wierzyli” – dodaje młoda zawodniczka.

My również dziękujemy za dotychczasowe sukcesy i życzymy „połamania szprych” w nadchodzącym sezonie.

 

 

 

 

Online

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz

loader