Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rowerem wzdłuż wybrzeża

W dniach 14-18 czerwca 2016 Grzegorz Orłowski i Paweł Pasek przemierzyli rowerami Polskie Wybrzeże Bałtyku ze Świnoujścia na Hel. Trasę ustalono tak, aby  jechać jak najbliżej morza i jeśli to możliwe poruszać się  wyłącznie drogami szutrowymi i gruntowymi, przez co czas jazdy wydłużył się do 5 dni.

„Przejechanie całego Polskiego Wybrzeża Bałtyku było dla mnie świetną przygodą i zostanie na długo w mojej pamięci. Całość w kilometrach wyniosła ok 500 km ze Świnoujścia na Hel.  Na uwagę zasługuje duża  liczba obcokrajowców np. Niemców, Anglików oraz Duńczyków poruszających się na rowerach obładowanych sakwami. Z tego miejsca chciałbym zachęcić wszystkich do uprawiania turystyki rowerowej, jako formy spędzania wolnego czasu” – stwierdza Grzegorz.

P.S.

W przyszłym roku prawdopodobnie odbędzie się kolejna wyprawa – tym razem na Mazury, na podobnych zasadach. Trzymamy kciuki i kibicujemy!!!

 

 

 

 

Online

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz

loader