Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Na tropie kapliczek i krzyży - Rajd Na Orientację 24.06.2018

W Pieszo-Rowerowym Rajdzie Na Orientację „Na Tropie Przydrożnych Świadków Naszych Dziejów” zorganizowanym 24 czerwca w ramach „Festynu Sportowego – Miechów 2018” wzięło udział 35 osób.

Rajd nie miał  ściśle wyznaczonej trasy, jedynie 21 Punktów Kontrolnych zaznaczonych na turystycznej mapie Miechowa i okolic. Uczestnicy mieli aż 6 godzin, aby zlokalizować i dotrzeć przynajmniej do jednego Punktu Kontrolnego i wrócić na miejsce startu. Tylko dwóm osobom nie udało się tego dokonać (dotarcie na metę po wyznaczonym limicie czasu), a większość nie zadowoliła się tylko jednym punktem. Osób, które odnalazły w terenie wszystkie Punkty Kontrolne było 13, tym samym przemierzyły one dystans około 45 kilometrów, bo taka była łączna odległość między wszystkimi Punktami.

Zdecydowana większość uczestników (28 osób) przemieszczała się pomiędzy Punktami Kontrolnymi na rowerach, choć – jak sami przyznają, niektóre podjazdy na Miechowszczyźnie zmuszały do podprowadzenia roweru. Pogoda dopisała, humory wszystkim uczestnikom również.

Każdy uczestnik za udział w zawodach otrzymał pamiątkowy, specjalnie wygrawerowany na tę okazję medal. Rozlosowano także drobne upominki rzeczowe.

Rezultaty Rajdu Pieszego:

19 pkt: Abu Szajna

10 pkt: Kinga Pieszczyk, Michał Pieszczyk

4 pkt: Kacper Pieszczyk

1 pkt: Paulina Szczepka

Bez pkt: Wiktoria Hałas, Aneta Hałas

 

Rezultaty Rajdu Rowerowego:

21 pkt: Wiktor Żurek, Tomasz Puchalski, Kacper Błaut, Paulina Błaut, Tristan Garula, Piotr Knapik, Agata Motyl-Adamczyk, Bartosz Adamczyk, Magdalena Nieduziak, Angelika Nieduziak, Wojciech Małodobry, Dorota Siwiec, Ireneusz Patyk

20 pkt: Małgorzata Czekaj, Adam Czekaj

18 pkt: Piotr Miłek, Kamil Miłek, Ewa Miłek

13 pkt: Andrzej Garula

12 pkt: Magdalena Durman, Katarzyna Sumera, Kamil Orłowski, Ewa Orłowska, Szymon Orłowski

9 pkt: Marcin Laszczak

8 pkt: Julia Sumera, Marcin Durman

4 pkt: Alicja Dróżdż

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Dziękujemy Gminie Miechów, Firmie Auto-Części OMEGA oraz Hurtowni Spożywczej KAREX8 za przekazane nagrody rzeczowe.

Fotorelacja z Rajdu dostępna w zakładce Galeria po lewej lub TUTAJ

 

 

 

 

Online

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz

loader