Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podsumowanie: Puchar Widnica 7.10.2017

W Zawodach Rowerowych: Jazda Indywidualna Na Czas "PUCHAR WIDNICA 2017" wzięły udział 34 osoby.

Zwyciężył Mirosław Sólnica z czasem przejazdu 03:19,37, który wyprzedził Pawła Chrząszcza o niespełna 7 sekund i trzeciego w klasyfikacji Open Dominika Kłósia (strata do lidera: 14 sekund).

Rywalizowano aż w ośmiu kategoriach wiekowych. Liderami poszczególnych kategorii zostali: Magdalena Nocoń i Agnieszka Kerth wśród pań oraz Kuba Bętkowski, Dominik Kłóś, Paweł Chrząszcz, Mirosław Sólnica, Jerzy Rosa i Jan Bogacz wśród panów.

Rozegrano także dwie dodatkowe kategorie dla zawodników reprezentujących Miechowską Sekcję Rowerową. Na uwagę zasługuje bardzo dobry czas przejazdu zwycięzcy tej klasyfikacji Piotra Knapika - 3 minuty 52 sekundy, co jest szóstym wynikiem dnia. Wśród dziewcząt puchar za I miejsce odebrała Paulina Błaut.

Szczegółowe rezultaty w naszej zakładce po lewej lub TUTAJ

Galeria zdjęć TUTAJ

Zawody sędziowali: Marcin Durman, Kamil Wieczorek i Adam Czekaj. Biuro Zawodów znakomicie obsłużyła Magdalena Durman, a o dokumentację fotograficzną zadbała Katarzyna Wiśniewska. Fundatorem pucharów oraz pamiątkowych dyplomów było Centrum Kultury i Sportu w Miechowie.

 

 

 

Online

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz

loader