Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Brevet 200 km

 

 

 

 

 

Termin: 6 maja 2017

Dystans: 200 km

Limit czasu: 13,5 godziny

Nawierzchnia: 100% szosa

 

 

Wyniki:

  1. Bąk Łukasz 7:07
  2. Bień Radosław 9:00
  3. Błaut Paulina 10:42
  4. Brych Dariusz 8:42
  5. Byrski Artur 7:07
  6. Cebulski Tomasz 10:49
  7. Chat Marcin 7:37
  8. Chmielowiec Artur 7:06
  9. Czapnik Janusz 8:30
  10. Czekaj Adam 10:42
  11. Czekaj Małgorzata 10:42
  12. Czekaj Tomasz 9:20
  13. Damek Bogusław 8:02
  14. Doroszkiewicz Jan 9:27
  15. Dragan Marcin 8:05
  16. Dziadkowiec Piotr 7:55
  17. Filo Jarosław 10:37
  18. Filus Jarosław 7:43
  19. Frandofert Grzegorz 10:14
  20. Gawęda Lucjan 10:42
  21. Gradowski Krzysztof 9:27
  22. Grzebieniowska Marika 7:07
  23. Jabłoński Andrzej 8:02
  24. Jagodzińska Monika 6:30
  25. Jarosik Łukasz 11:21
  26. Karkus Andrzej 7:55
  27. Kędziorek Jarosław 6:30
  28. Knapik Piotr 8:01
  29. Kozioł Jacek 6:23
  30. Krawiec Karol 7:33
  31. Krupa Bartłomiej 7:06
  32. Kruzel Tomasz 9:27
  33. Kumon Mateusz 9:20
  34. Laszczak Marcin 10:35
  35. Lewiński Jakub 7:42
  36. Madyda Małgorzata 8:04
  37. Małodobry Wojciech 11:02
  38. Małysa-Sonik Katarzyna 7:55
  39. Mamcarczyk Paweł 7:01
  40. Miękinia Agata 7:37
  41. Miękinia Wojciech 7:37
  42. Mielczarek Leszek 8:42
  43. Niedbała Michał 10:14
  44. Nowak Sebastian 10:37
  45. Orłowski Grzegorz 9:20
  46. Orłowski Kamil 7:42
  47. Pala Sławomir 6:20
  48. Pasternak Filip 7:37
  49. Patyk Ireneusz 9:15
  50. Pawłowski Michał 7:33
  51. Piątkowski Andrzej 8:21
  52. Pieszczyk Michał 10:30
  53. Piwko Adrian 9:21
  54. Porzuczek Bogusław 7:07
  55. Potera Janusz 7:33
  56. Ptasiński Wojciech 8:37
  57. Rabus Radosław 10:14
  58. Rakoczy Grzegorz 8:32
  59. Ralić Igor 9:55
  60. Rosiek Bartłomiej 8:30
  61. Rozy Tomasz 7:33
  62. Sewerynek Arkadiusz 10:14
  63. Siwek Michał 9:00
  64. Skorupa Michał 6:20
  65. Skuta Artur 10:35
  66. Skwarczyński Łukasz 9:20
  67. Słota Michał 6:30
  68. Sobula Maciej 9:05
  69. Szlachta Marcin 7:33
  70. Święcki Jarosław 9:23
  71. Świrek Marcin 7:35
  72. Tatar Krzysztof 8:21
  73. Tusznio Seweryn 7:37
  74. Urbański Norbert 7:37
  75. Wojtas Wojciech 6:20
  76. Żak Jakub 6:20
  77. Marszał Katarzyna DNF

 

Fotorelacja: TUTAJ

Filmik

 

Trasa: Miechów-Żarnowiec-Pilica-Wolbrom-Tarnawa-Minoga-Skała-Ojców-Pieskowa Skała-Sułoszowa-Olkusz-Bukowno-Klucze-Ogrodzieniec-Pilica-Żarnowiec-Sędziszów-Wierzbica-Kozłów-Miechów

Trasa: TUTAJ

 

Profil trasy:

 

 

 

Online

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.