Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Rowerowy Rajd Niepodległości 10.11.2018

Rowerowy Rajd Niepodległości rusza spod Domu Kultury CKiS w Miechowie w sobotę 10 listopada o godz. 9:00. Trasa o długości 42 km zawiera następujące punkty programowe:

  • pomnik z orłem na miechowskim Rynku
  • cmentarz ofiar Holocaustu w Nasiechowicach
  • mogiły kosynierów oraz pomnik Bartosza Głowackiego w Racławicach
  • pomnik partyzantów oddziału "Skrzetuski" w Górach Miechowskich

Zakończenie Rajdu odbędzie się w Restauracji "Łysa Góra" w Sławicach Szlacheckich, gdzie nastąpi uroczyste wręczenie pamiątkowych Certyfikatów Udziału.

Na uczestników czeka serwis kawowy (inne potrawy i dania z karty we własnym zakresie).

Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. W przypadku złej aury trasa ulegnie skróceniu.

Rajd wliczany jest do Punktacji Generalnej Pucharu Miechowa 2018. Obowiązuje kask sztywny i sprawny rower. W przypadku awarii roweru na trasie i braku możliwości jego naprawy uczestnik sam organizuje sobie powrót do domu. Osoby do 18 r. ż. obowiązuje pisemna zgoda rodziców, bądź prawnych opiekunów na udział w Rajdzie. Osoby do 14 r. ż. uczestniczą w Rajdzie w asyście osoby dorosłej.

Tempo jazdy dostosowujemy do najsłabszego w grupie. W przypadku większej ilości osób, Rajd odbędzie się w kolumnach liczących nie więcej, niż 15 osób.

ZAPRASZAMY!!!

 

 

 

 

Online

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz

loader